Rüyada Cami Halısı Görmek

Rüyada cami halısı görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, zenginliğe kavuşacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin canlanacağına, aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşama merhaba denileceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı cami halısı görmek elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, yeni işlere girişileceğine, sevdiği kişiler ile daha sık bir araya geleceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, şehir dışında eğitimlere gideceğine alamet eder.

Rüyada yeşil cami halısı görmek bahtının açılacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına, faydalı şeyler yapacağına, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, hayırlı kararlar alacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, rızık elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, diğer insanların dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülay

Rüyamda oğlumla beraber caminin kapısında duruyorduk. Gusül abdestim olmadığı için camiye giremedim. Caminin halıları yenilenmiş ve çok güzel mora yakın bir renkti. Duygulanıp kapıda ağladım.yorumlarmısınız acaba

Sevda

Rüyamda Camide hoca hutbe veriyordu. cami halıları yeşil ve üzerindeki desen çok güzel hat sanatı ile besmelei şerif ti. hutbeden sonra herkes halının üstünde namaz kılıyordu ayaklar altında idi çok hayıflandım anlam veremedim. besmelei şerif ayaklar altında olmaz diye söylendim.

Yasin

Ruyada caminin yesil halisini opuyordum sonrasinda dua okuyan birinin yanina oturdum