Rüyada Çantanın Çalınmak İstenmesi

Rüyada çantanın çalınmak istenmesi gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, arsa ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, çok hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çantanın çalınmak istenmesi başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, kısa zamanda çok önemli uğraşlar vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çantanın çalınmak istenmesi yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, anne baba dualarının alınacağına, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına delalet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin her anlamda güçleneceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, muradına ereceğine, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, kendine döneceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments