Rüyada Çatıdan Su Akmak

Rüyada çatıdan su akmak dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, esenlik bulup, hafifleyeceğine, huzursuz geçen günlerin biteceğine, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kafasının rahat edeceğine, beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına tabir olunur.

Rüyada eve çatıdan su akması girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, zenginliğe, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kendisi için mal mülk alacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, karlı işler yapacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin içine çatıdan su akması çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına rivayet eder.

Rüya yorumları kitabına göre sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments