Rüyada Cenaze Namazı Kılan Görmek

Rüyada cenaze namazı kılan görmek rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, bolluk ve bereket elde edeceğine, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, çok güzel işlere gireceğine delalettir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda güzel bir haber geleceğine, asık yüzlerin güleceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine yorulur.

Rüyada başkasının cenaze namazı kıldığını görmek sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, kişinin afiyette olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, beklediği bir haberin sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, huzursuz geçen günlerin biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide cenaze namazı kıldığını görmek temiz saf bir adamla evlenebileceğine, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, dinç kalacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin herhangi bir sorun yaşamayacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, istediği her şeye kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evde cenaze namazı kılanları görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, bir fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, yaşanacak güzel bir gelişmenin hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, eve huzur dolacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gece cenaze namazı kılanları görmek kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, sayısız hayır işleyeceğine, çevresinin hep kalabalık olacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarlıkta cenaze namazı kılanları görmek sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, enerjisini de, sermayesini de Allah’ın helal kıldığı yollarda kullanacağına, bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, sorunlarını değer verdiği kişilerin alacağı yardımlar sayesinde yakın bir süre zarfında sonuca ulaştıracağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin hayırsız bir kapıyı kapatacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayal kırıklıklarının giderileceğine, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına, geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine işaret eder.

Rüyada toplu cenaze namazı kılanları görmek yakınındaki evli bir çiftin üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, çok hayırlı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin hayatının bir anda güzelleşeceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, işinde uzmanlaşacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sezen

Rüyamda evde işe hazırlanıyorum üzerime fıstık yeşili takım giyiyorum.yolda iki tane binlerce kişi tarafından kılınan cenaze namazlari görüyorum.Aralarindan geçiyorum.İse gitmek için bekliyorum.

Sezen

Teşekkür ederim

Beritan

Uzakta bir mezarlıkta siyah elbiseler giyen insanlar cenaze namazı kılıyorlardı sonra toprak atıyorlardı ama bazıları taş da atıyordu ben ve ablam onlara yardım etmek için taş topladık ama biz toplayana kadar onlar gitmişti.