Rüyada Cenaze Yemek Görmek

Rüyada cenaze yemek görmek kazanca kavuşacağına, zevki sefa içinde olacağına, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine rivayet eder.

Rüya tabirlerine göre küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada cenaze yemek görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, her zaman haklının yanında olacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, ailesi ile mutlu olacağına, işlerin devam edeceğine, rahat nefes almaya başlayacağına yorumlanır.

Rüyada kalabalık cenaze yemeği görmek hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına ya da beklenmedik bir yerden para geleceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

75. Katta oturuyormuşum, asansöre biniyorum eve giriyorum, terası çok kalabalık ve aşırı yemek var. Sinirleniyorum, mutfağa giriyorum hala yemek hazırlanıyor. Bir helva yeter diyorum. Aşşağıdaki kıyafet mağazasına giriyorum benimmiş bir çuval para çalmak için adamlar geliyor vermiyorum çuvaldan giysi çıkıyor. Terastan paralar saçılmaya başlıyor. Tekrar yukarı çıkmak için asansöre biniyorum 61 basıyorum.

Hilal

Çok teşekkür ederim. Siteyi ilk bulduğumdan beri tüm rüyalarımı buraya yazıyorum <3

Yağmur

Rüyamda caminin önünde cenaze yemeği yiyenleri gördüm. Az kişi vardı, aralarında babamda vardı, gelin yemek yiyin dedi arkadaşımla bana yedik mi yemedikmi hatırlamıyorum. Sonra kırtasiyeye gittik kırmızı ve siyah tükenmez kalem istedik yok dedi başka kırtasiyeye gittik oradan aldım. Mavi ve siyah arasında kararsız kaldım ama siyah ve kırmızı aldım.

Yağmur

Teşekkürler