Rüyada Ceset Yıkamak

Rüyada ceset yıkamak karlı işler alacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin bereket ve huzur ile iç içe olunacağına, imkânsızlıklarının biteceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada erkek cesedi yıkamak çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, yaşayacağı olumlu bir durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin ticaret hayatında aranan özelliklerde kimselerden olacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, büyük işlerin ortaya konulacağına, çıkılan bir yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada kadın cesedi yıkamak Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, dertlerin ortadan kalkacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, Allah yolunda gideceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, amacına ulaşabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manolya

rüyamda yengem , babaannem sanırım annem de var evimizin ana sokağında bir kazı yapıyorlar kazıdan kimliği belirsiz bir ceset çıkıyor üstü başı topraklı biz de telaşa kapılıyoruz ben de alıp adamı yıkıyorum topraklarını temizlemek için suçluluk hissediyoruz ceset bulduğumuz için korkuyoruz çok. sonra onu geri gömüyorlar sonra o kişinin arkadaşımın babası olduğunu öğreniyoruz arkadaşım da babasını arıyor ama ben söylemiyorum suç işlediğimizi düşünerek sonra kaçıyoruz vs