Rüyada Cetvelle Dövmek

Rüyada cetvelle dövmek muradına ereceğine, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu hiç yitirmeyeceğine, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada cetvelle dövmek işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cetvelle dövmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, başarı için fırsatların artacağına, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına işarettir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, hayatının zevkli ve güzel hale geleceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, hayırlı bir haber alınacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments