Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, arif kimselerden sayılacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, rahat nefes alacağına yorumlanır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, kısmetinin artacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, çok huzurlu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz çeyrek altın görmek uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, değişik iş kollarına yöneleceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada bilezik çeyrek altın görmek evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, tüm sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, iyilik bulacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, iyi bir kariyer edineceğine tabir olunur.

Rüyada boynunda çeyrek altın görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, rahat bir hayat geçirileceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ticaret hayatına atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çantada çeyrek altın görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, ortaklarla çıkılan bir yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, gayrimenkul işine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada cebinde çeyrek altın görmek rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, çevresinin genişleyeceğine, hastalıkların haneden uzak olacağına, her zaman sevgi göreceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çok çeyrek altın görmek aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda çeyrek altın görmek sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada çokça çeyrek altın görmek Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, her yönden mutlu ve başarılı olmaya, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çuvalla çeyrek altın görmek mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, işlerinin yoluna gireceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cüzdanda çeyrek altın görmek ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, gidilecek yönün belirleneceğine, büyük başarılar kazanacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğünde çeyrek altın görmek işlerinin hal yoluna gireceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinde çeyrek altın görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine yorulur.

Rüyada eski çeyrek altın görmek üzüntülerinin son bulacağına, kısa zamanda çok önemli uğraşlar vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, rızkının genişleyeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde çeyrek altın görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, kazancının ve rızkının garanti olacağına yorumlanır.

Rüyada hamile kadının çeyrek altın görmesi çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, maneviyatının güçleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hediye çeyrek altın görmek istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, hasretin biteceğine, canını ve malını garanti altına alacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine alamettir.

Rüyada iki çeyrek altın görmek borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, üzüntülerinden kurtulacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kesede çeyrek altın görmek maddi anlamda rahatlık göreceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada kırık çeyrek altın görmek çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, spor yapmaya başlanılacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, mevlit okutacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük çeyrek altın görmek karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, alım zorluğu yaşamayacağına, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına tabir olunur.

Rüyada kulpsuz çeyrek altın görmek rüya sahibi erkekse şansının açılacağına kadın ise eşi ile başarılı işler yapacağına, işlerinin açılacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, sevinçli haberler alınacağına, zor durumların biteceğine yorumlanır.

Rüyada kutuda çeyrek altın görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, kişinin isteklerine nail olacağına, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına işaret eder.

Rüyada nazar boncuğu çeyrek altın görmek çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, rahat edileceğine, ekonomik olarak kalkınacağına, amaçlarına nail olacağına, bol kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada sahte çeyrek altın görmek en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, huzurlu olunacağına, organ bağışında bulunacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tam çeyrek altın görmek kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada üç çeyrek altın görmek arzuların gerçekleşeceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine inanılır.

Rüyada üzerinde çeyrek altın görmek daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, parasal durumunun iyileşmeye başladığına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, ortaklarla çıkılan bir yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yakada çeyrek altın görmek daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, para sahibi olacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yerde çeyrek altın görmek mal sahibi olacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gulay

Rüyamda hayır olsun bir gezi grubuyla beraber ucakla mardine bir yatir ziyaretine bir evliyanin ziyaretine gittiğimi görüyorum orada yakama kırmızı rozet gibi çeyrek altın hediyesi ediliyor ve yeniden uçakla dönüyoruz bunu anneme olmuş babama anlatıyorum ben böyle geziye gittim diye anneme getirip gösteriyorum altını ve bide annemin evde tarhana yaptığını evin her yerine serdigini gordum yorumlarınız sevinirim

Meltem Türk

merhaba ruyamda bayağı bir ceyrek altin ve gram reşat altın var ben onları bir birinden ayırıyorum

Manolya -Gül

Rüyamda bir anahtarlık üzerine takılı ve çeşitli şekillerde 5 tane çeyrek altın vardı. Ben şekil olarak demet çiçeğe benzer motifteki çeyrek altını beğeniyor ve kendime ayırmak istiyorum. Bu anahtarlık her ay evecuz-i bir fiyata gelir ve her gelişte 5 çeyrek altınla gelirmiş. Rüyada bunu hissediyorum.
Rahmetli annemin de hayatta olduğunu ve bu esnada erkek kardeşimin gizlice altınları çaldığını görüyorum.