Rüyada Cezaevindeki Kardeşini Dışarıda Görmek

Rüyada cezaevindeki kardeşini dışarıda görmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, adından çokça söz ettireceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin işlerine dört elle sarılacağına, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada cezaevindeki kardeşini dışarıda görmek hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, şerefli bir hayat süreceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, maddi gücünün katlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cezaevindeki kardeşini dışarıda görmek ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, üzüntüden sonra ferahlamaya, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, bol para kazanacağına, çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Cezaevindeki Kardeşini Dışarıda Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyadamda ceza evindeki kardeşimin dışarda gördüm ve beni yanına cağırdı önce onun olduğunu inanamadım sonra emin oldum içimden cok sevindim sonra uyandım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız değerlere, iyiliğe ve yola işaret eder. Rüya alimlerine göre değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına; işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine; çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine alamet eder.

 2. Rüyamda cezaevindeki erkek kardeşimi dışarıda gördüm çok sevinip sordum oda başka bir yere nakil olduğunu ve 10yil daha yatacagini söyledi ona sımsıkı sarıldı m çok özlemişim zaten gerçek hayatta da bana rüyanın yorumunu cevaplarmisiniz lütfen saygilar

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya insana, isteklere ve desteğe işarettir. Rüya yorumuna göre davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına; her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine; anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına yorulmalıdır.

 3. Rüyamda cezaevindeki kardeşimi evde gördüm onun saçlarıyla oynuyordum ama üzgündüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayata, insana ve hayırlara yorulur. Rüya alimlerine göre fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine; etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına; hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına alamet eder.

 4. Rüyamda cezaevinde ki kardeşimin kaçak bir sekilde dışarıda oldugunu ve teslim olmayacağını söylediğini gördüm bunu ailesi olarak bizde destekliyordk başka yere göndermeye karar vermiştik

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya haneye, ferahlığa ve zenginliğe alamet eder. Rüya tabirine göre haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına; yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine; ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine yorulmalıdır.

 5. Rüyamda erkek kardeşimi dışarda gördüm ama sarılamadım yüzü bembeyaz olmuştu yanında askerler vardı dügün ortamındaydı sonra yanımdan geçti halmın yanına gitti rüyamı yorumlarmısıniz

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız rahatlığa, yaşama ve sevgiye rivayet eder. Rüya alimlerine göre sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına; mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine; sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim