Rüyada Cımbız İstemek

Rüyada cımbız istemek huzur bulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına inanılır.

Rüya alimine göre tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, hediyeler ve elbiseler alınacağına, vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına işarettir.

Rüyada cımbız istemek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cımbız istemek en yüksek makamlara oturacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hayatının yoluna gireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments