Rüyada Civciv Öldürmek

Rüyada civciv öldürmek girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına, hem kazancının hem de huzurunun artacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin sevgi dolu haberler alınacağına, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, yokluk nedir bilmeyeceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sarı civciv öldürmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, çocuklar gibi mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, birçok işin birlikte yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah civciv öldürmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, dinine bağlı kalacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, sıkıntılarının sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, hayırlı fırsatlar elde edeceğine, birlikte olunan kişi ile mutlu ve mesut bir şekilde yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanlışlıkla civciv öldürmek büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, kısa bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, hep çaba gösteren kimse olacağına, büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işinden yana hayır ve itibar göreceğine, zenginlik elde edeceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına inanılmaktadır.

Rüyada yumurtadan çıkan civcivlerin ölmesi tüm kederinin uçup gideceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, evlat sahibi olunacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments