Rüyada Civciv Sürüsü Görmek

Rüyada civciv sürüsü görmek alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, aile içinde saadetinin artacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, gönül rahatlığı içinde olacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, herkesin yardımına koşacağına inanılır.

Rüyada beyaz civciv sürüsü görmek çocuklar gibi şen olacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, dargınların barışacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyanın manasına göre çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, hayatının güzelleşeceğine, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine, yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına tabir olunur.

Rüyada evde civciv sürüsü görmek azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına yorumlanır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada evin içinde civciv sürüsü görmek rızkın ve kazancın artacağına, hak yoluna döneceğine, yapılan zararların telafi edileceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin daha fazla mal sahibi olacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, ailesine rahat bir hayat sağlayacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarı civciv sürüsü görmek güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, ileride saygın bir kimse olacağına, kederlerinin son bulacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, günü birlik tatillere çıkacağına delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin dinamik olacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada siyah civciv sürüsü görmek gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, rahatlayacağına, işinin gücünün hep rast gideceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tavuk civciv sürüsü görmek mutlu zamanlar geçireceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep Sacan

Merhaba
Rüyada tavukumuz ve civcivlerimiz bahçemiz de yayılıyordu ben yanlarına gidince kacıyorlardı

Ayşe

Rüyamda rengarenk çiçeklerin arasında bir sürü civciv sürüsü gördüm anlamı nedir acaba

Ayşe

Tesekkurler

Berivan

Hayırlı günler, rüyamda evin damında sayamayacağım kadar tavuk ve civciv sürüsünün kaçıştıklarını görüyordum. Ben ve annem tüm muhtaç sahiplerini dama davet etmiş onlara vermeye çalışıyorduk. Rüyadan uyandığımda sabah namazı vaktiydi annem de o vakit beni hatırlamış ve bana dua etme hissi geldiğini ve dua ettiğini söyledi. Sizce bunun manası nedir? Şimdiden teşekkür ederim.

Hafize

Gündüz niyetine inşaat halinde ki bir evde 2 tane tavuk okadar çokki sayısı belli olmayan sürüsüyle kahve rengi civcic cıkarmıştı balya otların arasından onları cıkarıyorum yem veriyorum su veriyorum

Hafize

Çok teşekkür ederim anında cevap yazıyorsunuz