Rüyada Çocuğu Okula Göndermek

Rüyada çocuğu okula göndermek kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sıkıntıların azalacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine yorulur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarının biteceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada çocuğu okula göndermek elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, çocuklarına sanat öğreteceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye başlayacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine, dilediği gibi yaşayacağına delalet eder.

Ulemaya göre rüya sahibinin kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğu okula göndermek ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, rahatının ve konforunun yerine geleceğine, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hüsniye

Hayır deyim hayır olsun iki oğlum var şimdi büyükler onların çocukluğunu görüyorum küçük oğluma kazak giydirmeye çalışıyorum ama hep kısa kollu hava soğukmus uzun kollu almaya ewe gidiyorum oğullarını okula göndermeye çalışıyorum yolda yürürken bı kızın saçlarını çekiyorum tartışma oluyor aramizda hayır diyelim bana yorumlarmisiniz

Ayşe

Rüyada babanın kızını okula göndermemesi