Rüyada Çocuğun Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada çocuğun denize düştüğünü görmek büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, tövbelerinin kabul olacağına, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına, tekrar birikim yapmaya başlanacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre evlenme yolunda adım atacağına, endişelerin biteceğine, ailesini kötülüklerden uzak tutacağına, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğun denize düştüğünü görmek zordaki yakınlarına kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, ferahlığa erileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına alamet eder.

Rüyada erkek çocuğun denize düştüğünü görmek zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, ruhen ve düşünce olarak hafifleyeceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine işarettir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, kurtuluşa ereceğine, işte yeni denemelerde bulunacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, kendisini iyi hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çocuğun Denize Düştüğünü Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda oğlumun denize düştüğünü gördüm boğulmak üzereyken eşim denize atlayıp kurtardı…

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya sevgiye, sevince ve ömre alamettir. Rüya yorumuna göre kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına; sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına; kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine delalettir.

 2. Rüyam da oğlum denize düştü su yüzüne çıktı/ uyandım korkudan dizimin bağı çözülmüştü saki

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya imkanlara, kazanmaya ve düzene rivayet eder. Rüya yorumuna göre üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye başlayacağına; üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına; yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine işarettir.

 3. Rüyamda denizin çok yükseldiğini ve küçük bir erkek çocuğun denize düştüğünü gördüm dikkat et düşüceksin diyordum tam ama ne yazıkki düştü çocuk oturduğumuz apartmanın 3. Katına kadar yükselmişti deniz ben 5. Kattaydım ama yinede çok korkuyordum oraya kadar gelecek boğulacam diye ne demek bu acaba?

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya sevgiye, yola ve iyiliğe alamettir. Rüya tabirine göre hasret duyduğu ve sevdiği kişiye kavuşacağına; tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına; yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına tabir olunur.

 4. Ruyada vapurdayiz oglum vapurun tam ucunda oturuyor. Yanima gel dusersin dedigimde ohlum ayaga kalti ve hareket eden vapurdan denize dustu. O ara anneme kucuk ogluma dikkat etmesini aoyleyip vapurdan oglumu kurtarmak icin atladim ve o arada uyandim hala etkisi altindayim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya berekete, isteklere ve huzura rivayet eder. Rüya tabirine göre işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına; işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına; kendisini huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına yorulur.

 5. Ruyamda 50 yasindaki oglumu 3 yasinda goruyorum.ucurum kenarindan temiz ve berrak bir denize dusuyor.uzaklasiyor.etrafta hic kimse yok.dizlerimi doverek bagirarak yardim istiyorum.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya sevinmeye, habere ve müjdeye yorulmalıdır. Rüya tabirine göre iyilik yaparak ve insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine; güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına; müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine alamettir.

 6. Rüyamda kızımı kaybetmiş onu arıyordum birden kendimi denizde bir demirin üstünde buldum etrafıma bakınıyorum sonra oğlumunda o demirin üstünde olduğunu fark ettim ona tam seslenecektimki denizin ortasına düştüğünü gördüm imdat diye bağırdım ama kimse beni duymadı o korkuyla uyandım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yardıma, keyfe ve amaçlara alamettir. Rüya alimlerine göre sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına; hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına; amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim