Rüyada Çocuğun Sana Sarılması

Rüyada çocuğun sana sarılması çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, yükseleceğine ve huzuru bulacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, rakiplerine her konuda fark atacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sorunlarının tamamen biteceğine alamettir.

Rüyada erkek çocuğun sana sarılması insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, geçim derdi olmayacağına, bolluğun ve verimin de artacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, planladığı kariyeri yapacağına, çok büyük adımlar atacağına, çok güzel bir evlilik yapılacağına alamettir.

Rüyada hoşlandığın çocuğun sana sarılması olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, kazancın daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Bu rüya sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, hayata geçirdiği fikirlerin işlerlik kazanıp etrafının insanla dolacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada küçük çocuğun sana sarılması iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, geçim derdinin olmayacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin verimli ve bereketli işler yapacağına, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, borçların ödeneceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, rahatının yerine geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana sarılması yakınlarına olan güveninin artacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işlerine verimin hâkim olacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başak

Rüyada yeni ölmüş amcamın oğlunun evladı boynuma sarılıyordu küçük oğlu kucağımdaydı yorumlarmısınız

Anonim

rüyamda bir kadın bir metro gibi bir yerde merhametinden şu çoçuklararada yardım et dedi bende ederiz diyip çoçukların başını okşayıp kolumun altına almıştım çoçuklar bana sarılmıştı erkek çoçuklarıydı

Büşra

Rüyamda bi kız çocuğu kucağıma binip sıkı sıkı sarılarak beni bırakma diyordu yorumlarmısınız.

Abdulhamit

Ônce rüyada açıkmavi gözlü kız bir bebek gördüm bana gülümsüyordu daha sonra kız 8 yaşına geldi ve bana kocaman sarıldı ben ona sarılırken çok mutluydum o da bana sarılırken gülümsüyordu.Bunları hatırlıyorum.Rüyamın tabirini bilen varsa yorumlayabilir mi lütfen

Miray

Bu akşam rüyamda annem babam kardeşimle beraber bir hız trenine binmiştik ve trendeyken kol saatimi düşürmüştüm. trenden inince hiç tanımadığımız küçük 4 ya da 5 yaşlarında bir erkek çocuk hatta sanki hafif sarışındı yanımıza koşup önce kız kardeşime sarıldı sonra da bana sarıldı tabii ben de ona sarıldım ama rüyada da kim olduğunu bilmiyordum hatta biraz şaşırmıştım.Sonra o küçük çocuk trendeyken düşürdüğüm saati bulmuş ama nasıl bulmuş hiç bilmiyorum tatlı tatlı saati bana uzattı.

Sabutay

Yanımda altmışlı yaşlarda bir kadınla, çok eski bir apartmanın içine giriyoruz. O hacet gideriyor, ben o arada bir kapının önündeyim. Kapıyı gözleri bembeyaz, kör bir adam açıyor ama konuşmuyor. İçerden bir kız çocuğu gelip bana çok sıkı sarılıyor. Etraf çok loş ve ben biraz çekindiğim için çocuğu ittiriyorum. Kadın lavabodan çıkıyor bana hadi diyor. Yolda ilerlerken annem bekler diyor. Ben de;”Sizin anneniz kaç yaşında ki?” diye soruyorum.
Anlamı nedir bu rüyanın acaba?

Elif

Rüyamda simsiyah saçlı beyaz tenli küçük bir
çocuğun sürekli bana sığınarak sarılmasını gördüm

Esat miraç

Ben de rüyam da bir annenin yanında küçük kız vardı. Annesi beni gösterdi ve o küçük kız bana sarılıyordu.