Rüyada Çok Korkup Kaçmak

Rüyada çok korkup kaçmak daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, attığı her adımı Allah yolunda ve atacağına, dinin hüküm ve gereklilikleri doğrultusunda hareket edeceğine, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına inanılır.

Rüyada çok korkup kaçmak elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin yeni bir şehre yerleşileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok korkup kaçmak içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, evlat sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan sevindirici bir haber alınacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, hayatın temposunun yükseleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments