Rüyada Dağda Bağırmak

Rüyada dağda bağırmak inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, birikim yapılacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada dağda bağırmak kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, kazancında bereketin artacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağda bağırmak girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri ve kendisini çekemeyen kişilere karşı her zaman daha büyük bir avantaj sahibi olacağına, etrafında bazı kötü gelişmeler yaşanırken rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, tövbelerin kabul olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, hedeflediği işi alacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, rızkın ve kısmetin artacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Dağda Bağırmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba ben rüyamda babasında çobanlık ediyordum rüyamda yabani hayvanların kaçması için bağırıyordum büyük sesle bağırıyordum çoban ateşi yakmıştım hayvanlar vardı annem de beraberim deydi çobanlık ediyordukYorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya duaya, sağlığa ve telafiye işarettir. Rüya yorumuna göre dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına; sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına; uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına yorulmalıdır.

 2. Rüyada arabayı arkadaşım kullanıyor. Marketin önünde arabada oturuyoruz. Arkadaşım direksiyon başında bende arka koltukta oturuyorum. Markete mal indiren kamyon arka arkaya gelerek bizi eziyor arkadaşımı ezilirken görüyorum ölüyor. Bende eziliyorum ama ölmüyorum şok geçiriyoruz. Ölü gibi yatıyorum. Öiü numarası yapıyorum.
  Yorumlarsanız sevinirim

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim