Rüyada Daire Bakmak

Rüyada daire bakmak tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, işe gösterilen ilginin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kiralık daire bakmak iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına yorumlanır.

Rüyada yeni daire bakmak canın ve malının her zaman güvende olacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, üzerindeki yükü azaltarak hafifleyeceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, para kazanmaya, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, ailesi ve kendini seven kişiler sayesinde moral bulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments