Rüyada Dar Merdiven Çıkmak

Rüyada dar merdiven çıkmak çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, rakiplerini üzeceğine, gerçekleştirmek istediği bir idealinin zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin kafasının rahat edeceğine, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, doğru haber almaya, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dar merdiven çıkmak rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, yeni mekânlara gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çok dar merdivenlerden çıkmak kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorumlanır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, kurulu düzeni olacağına, yeni bir araba satın alınacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hanife

Ruyamda cok dar bir merdivenden yukari cikiyordum. Evin disinda yapilmis yan tarafinda korkuluk var demirden. Ayagim mi kayiyor ne oluyor emin degilim merdivenden uzaklasiyorum balkonun su giderine tutunuyorum. Asili kaliyorum. Dusmuyorum. Apartmanin icine giriyorum. Son derece teknik acidan gelismis bir yer. Her yerde dijital gostergeler var. Cocuklu bir aile ile ev pazarligi yapiyorum. Evlerini alacagim sanirim. Apartman disardan mutevazi gorunuyor orta buyuklukte. Ama ici genisledikce genisliyoru. O dar merdivenden sonra apartmanin ici araclarin ilerleyecegi genis sokaklara aciiyot. Sanirim 5-6 katli. Aprtman giderlerinin yuksek oldugunu ogreniyorum. Vazgeciyorum almaktan. Bir de kuafor gordum binanin icinde mi disinda mi emin degilim. Sacimi boyatmak icon oturdum sonra vazgectim.
Yorumlamanizi bekliyorum.

YUSUF YILDIRIM

Rüyamda bir yere varabilmek için çok dar ve çok yüksek merdivenleri tırmanıyordum. o merdivenle bir dağa tırmanıyordum. o kadar dar ki kenarlardan düşmemek için emekleye emekleye yürüyorum. sol tarafıma bakıyorum aşağıda yemyeşil ağaçlar ve büyük bir arazi ve hatta o kadar yüksek ki paraşütçüler orada paraşütle iniş yapıyor falan. Tabi ben yükseklikten çok korkuyorum ve tepeye varamadan merdivenlerden inmeye başlıyorum. Hayrolsun.

Nergis

Rüyamda dar bir merdivenden zorlukla çıkıyorum merdivende iki adam oturmuş ben başımı kaldırınca bu ne güzellik dediler sonra ben yanlıkları tutarak o dar yeri geçtim ve yukarı çıktım çok büyük ve ferah odaları olan bir evdi ve ben orda kalıcaktım evi gezdim çok beğendim

Berna .34.

Rüyamda kuzenim ve birkaç kişiyle birlikte bir evin içinden, beyaz demir korkuluklu merdivenle yukarı çıkmak istiyormuşuz. Tek sıra halinde herkes çıkıyor en son sıra bana gelince giriş yerinin daracık olduğunu görüyorum. Herkes çıktı niye sıra bana gelince daraldı niye ben niye onlar gibi geçemiyorum diyorum. Geçmeyi deniyorum ama sığmıyorum, onlar bana merdivenin yukarısından bakıyorlar. Sonra ben burdan mutlaka geçmeliyim diye içimden geçirirken pencereden atlayıp merdivene bağlanan başka bir yol bulup çıkıyorum ben de. Sonra evimizin salonunu gördüm her tarafta yeni yıkanmış temiz çamaşırlar vardı. Odadaki kalorifer peteği hepsini kurutsun diye tek tek asılmış askılığa. Ben de çamaşırları tek tek kontrol ediyorum kuruyanları toplamak için. Kimisi hala nemli kimisi kuruydu, kuru olanları toplamaya başlıyordum. Yorumlarsanız sevinirim.

ayaz

Rüyamda evin apartman merdivenlerinden çıkıyordum. ama çok dar sıkışarak ve çok zorlanarak çıkıyorum. sanki çok dar bir kapıdan geçermiş gibi. Her iki elimde de market poşeti var. Arkamdan da annem ve kardeşimde geliyor. hayır diyelim hayır olur inşaAllah.

Ayaz

Yorumlarınız için teşekkür ederim. 😊

özlemcan

rüyamda çok dar bir merdivenler vardı çok zorlandım sonra ama başka bir yol varmış oradan çıkıp yukarıya çıktım çıktığım yer hastane imiş ordada hastalar vardı ve ölmüş dedem orda yatıyordu annem ve annannem vardı bir bakayım dedeme ölmüşlerden korkulur ama korkmayım alışıyım diyorum bakıyorum dedem yatıyor kafası biraz vücudundan büyük ama hareket ediyor içine şeytan kaçmıştır diyorlar yok artık nasıl yani diyorum inanmiyorum gayet normal hareket ediyor ölmemiş işte diyorum