Rüyada Dar Merdiven Çıkmak

Rüyada dar merdiven çıkmak çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, rakiplerini üzeceğine, gerçekleştirmek istediği bir idealinin zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin kafasının rahat edeceğine, kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, doğru haber almaya, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dar merdiven çıkmak rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, yeni mekânlara gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çok dar merdivenlerden çıkmak kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorumlanır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne azalarak sonunda biteceğine, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, alacağı bazı haberler yüzünden mutluluktan havalara uçacağına, kurulu düzeni olacağına, yeni bir araba satın alınacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Dar Merdiven Çıkmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda cok dar bir merdivenden yukari cikiyordum. Evin disinda yapilmis yan tarafinda korkuluk var demirden. Ayagim mi kayiyor ne oluyor emin degilim merdivenden uzaklasiyorum balkonun su giderine tutunuyorum. Asili kaliyorum. Dusmuyorum. Apartmanin icine giriyorum. Son derece teknik acidan gelismis bir yer. Her yerde dijital gostergeler var. Cocuklu bir aile ile ev pazarligi yapiyorum. Evlerini alacagim sanirim. Apartman disardan mutevazi gorunuyor orta buyuklukte. Ama ici genisledikce genisliyoru. O dar merdivenden sonra apartmanin ici araclarin ilerleyecegi genis sokaklara aciiyot. Sanirim 5-6 katli. Aprtman giderlerinin yuksek oldugunu ogreniyorum. Vazgeciyorum almaktan. Bir de kuafor gordum binanin icinde mi disinda mi emin degilim. Sacimi boyatmak icon oturdum sonra vazgectim.
  Yorumlamanizi bekliyorum.

  • Sevgili Hanife,
   Rüyanda çok dar merdivenden yukarı çıkmak zorluklara katlanarak da olsa yükselineceğine; tırmanırken karşılaşılan zorluklar o yolda karşılaşılan engellere; nihayetinde yapılan ev pazarlığı da bu yolculuğun maddi kazanımlar elde etmek için yapıldığına işarettir.
   Başı da ortası da sonu da hayırlı bir rüyadır gündüz niyetine.

Rüyanı Tabir Edelim