Rüyada Dar Tünelden Geçmek

Rüyada dar tünelden geçmek kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kötü günleri arkasında bırakacağına, sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, hak yemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin çok büyük mutluluklar yaşanacağına, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, konforunun artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dar tünelden geçmek huzurlu günler geçirileceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, kazancın katbekat artacağına, eski dostları ile yeniden bir araya geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, diplomalı kimse olacağına, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, hayata daha olumlu bakılacağına, yaşamına kolaylık geleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada çok dar tünelden geçmek başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde kalacağına, çok büyük bir sevinç duyacağına, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, ideallerine kavuşacağına, zor durumların sona ereceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Damla

Rüyamda yanımda eşim elimde telefonum var onları bi kenara birakıyorum … suyun içinde çok dar tünel var suya atlıyorum o tünelin içinden kayıp aşagı doğru iniyorum bogulacıgim diyorum biraz nefes alip birakıyorum ve sonunda O tünelden çıkıp kurtuluyorum…

Müberra

Rüyamda eski işime dair 2-3 arkadaşımı gördüm, çalışıyordum sanki..sıkıntılı idim. Dar, toprak bir tünel yokuştan çıkmaya çabaladım.. hızlıca koşarak tırmandım tam tepeye ucuna geldim yine topraktan büyük bir firavun büstü iniverdi ve kapadı yolu. Çok üzüldüm, aşağı indim. O sıra müdür olduğunu düşündüğüm bir grup insan gördüm, gel bizimle çık dediler ve çok şık bir asansöre bindik. Çook hızlı bir şekilde ve saniyeler içinde çıktık ve ulaşmak istediğim yere ulaştım

Done

Rüyada dar tunelden surunerek gecmek ve cok zorlukla cikmak tunelin ici toprak dolu