Rüyada Denizde Batmadan Yüzmek

Rüyada denizde batmadan yüzmek bol kazanç elde edeceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği her şeye kavuşacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin hayat içinde çok rahat edeceğine, bir arkadaşının yardımına koşacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denizde batmadan yüzmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, çok hayırlı işlere imza atacağına, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve yaşamak istediği hayata sahip olacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere atılacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına alamettir.

Rüyada denizde batmadan yüzmek işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin kısa bir süre sonra rahat yüzü göreceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments