Rüyada Denizde Fırtına Koptuğunu Görmek

Rüyada denizde fırtına koptuğunu görmek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, masa başı bir işe girileceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine inanılmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına işaret eder.

Rüyada denizde fırtına koptuğunu görmek fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, doğru yolu bulacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine delalet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin rakiplerini alt edeceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, gurur verici durumunun insanlar tarafından takdir edileceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına alamet etmektedir.

Rüyada denizde fırtına koptuğunu görmek çok başarılı işlere adım atacağına, hayatının düzene gireceğine, ferahlığa çıkılacağına, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, kazancının ve rızkının garanti olacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gamze

Merhaba,rüyamda büyük ve çok rüzgarlı fırtına gördüm. Evin içindeydim ve sürekli bir yerleri kapatmaya çalışarak,bir şeyleri kurtarmaya çalışarak her yeri koruma çabasındaydım. Etrafta her şey uçuyordu. Ne anlama geliyor?

Fikret

Rüyada eşim ve çocuğum la denizde seyahat ederken birden havanın kararması ve fırtına çıkması

Fikret

İnşallah teşekkür ederim

Sule

Merhaba rüyamda kalabalık bir teknede denizin ortasında fırtınaya yakalanıyoruz tekne baya sarsılıyor baya büyük bir fırtına kopuyor ama sonradan güneş açıyor böyle bir rüya gördüm

Sule

İnsallah tesekkür ederim?

Gülsüm

Merhaba, rüyamda iki erkek arkadaşımla kapalı bir iskeleden denize doğru yürüyorduk.siyah bir atlet ve tayt giymiştim, su kıyafetleriydi.Deniz baya fırtınalıydı, kapalı ve soğuk bir hava vardı.Arkadaşlardan bir tanesi benim fotoğrafımı çekiyordu, ancak denizden güzel olur deyip , denizdeki bir taşın üstüne çıkıp çekiyordu.derken denizin içine düşüyordu.ben de onu çıkarmak için yardım ediyordum.sonra hiçbir şey olmamış gibi geri dönüyorduk.dönüşte annemle abimi görüp onları selamlıyordum.