Rüyada Derenin İçinde Kar Görmek

Rüyada derenin içinde kar görmek dertlerinin sona ereceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada derenin içinde kar görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine delalet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına, hoşgörülü biri olunacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, yeni bir araba satın alınacağına, rakiplerini geride bırakacağına, güç ve cesaret alacağına işaret etmektedir.

Rüyada derenin içinde kar görmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, çok mutlu olacağına, sevineceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments