Rüyada Dikenli Bitki Görmek

Rüyada dikenli bitki görmek gönül hoşluğuna kavuşacağına, umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin kafasının nihayet rahat edeceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, kazancın artacağına, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına delalettir.

Rüyada dikenli bitki görmek insanlara yol göstereceğine, içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, Allah yolunda gideceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, tartışmaların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil dikenli bitki görmek yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, amaçlarına ulaşacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine, gelirinin artacağına, elinin darlıktan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kral

Rüyamda üç kişiydik yalnız yüzlerini hatırlamıyorum sadece up uzun bir yeşillik boyunca çıplak ayakla ve yemyeşil dikenli bir bitkilerin üzerlerine basarak yürüdüm ve biraz acı hissettim yalnızca bende ayakkabı yoktu bunun manası nedir

Mesut

Rüyamda bir yerden bir yere gittim ama kısa süreli olarak sonra yuvarlak bir bitki gördüm hoşlandım ve elime aldım ardından öyle bir dikeni vardı ki öyle bir acı verdi ki atmaya çalıştım olmadı ve açıdan uyandım saat 5.00 gibiydi sonra tekrar uyudum

Funda

Merhabalar gündüz niyetine ruyamda yeşil dikenli bitkilerden vardı ağzımın icinde yağ bıçağı gibi bişeyle sıyırmaya çalışıyordum ama çoğalıyordu bitiremedim ama canım acımıyordu hayır olsun ne anlama geliyor acaba yorumlarsaniz sevinirim

Anonim

Çok teşekkür ederim sagolun

Anonim

Rüyada dört yapraklı yeşil dikenli bitki gördüm dokunmak istedim ama dokunamadım