Rüyada Diş Ezilmesi

Rüyada diş ezilmesi zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, işlerinde bereket olacağına, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, büyük sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibinin hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada diş ezilmesi hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada diş ezilmesi ruhen rahatlığa erileceğine, moral bulacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin birden fazla ortakla iş kurulacağına, kendini ailesine feda edeceğine, uzman bir kimseden hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments