Rüyada Dudak Koparmak

Rüyada dudak koparmak iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, özel hayatın istenildiği gibi gideceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine delalet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, yarınlara umutla bakacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine yorulur.

Rüyada dudak koparmak hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dudak koparmak aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin hayatının güzelleşeceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments