Rüyada Dul Kadının Doğum Yapması

Rüyada dul kadının doğum yapması refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, görgülü ve kültürlü olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, huzur içinde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dul kadının doğum yapması sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, rızık ve kazanç elde edeceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, malının artacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı dul kadının doğum yapması evin kasasına giren gelirin artacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, ruhunun şifa bulacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevda

Teyzemin kızı dul.onu doğuma getiriyorum.yardım ediyorum.hər kes bu halinden dolayı ağlıyor dul diye.ben hepsine baöırıyorum bu gün onun sevinçli günü diye ağlamayın.doğum sandalyesinde onu saçını okşayıb çıkıyorum