Rüyada Duvardan Su Akmak

Rüyada duvardan su akmak kısmetin bollaşacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok kişinin hayır duasını alacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına yorumlanır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin kalıcı başarıyı yakalayacağına, umutlarının tazeleneceğine, mutlaka emeline nail olacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada banyo duvarından su akması yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, her geçen gün daha iyileşerek umutlanacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, iyi kalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına alamettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, eline büyük fırsatlar geçeceğine, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çatlak duvardan su akması sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, biraz dinleneceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine delalet eder.

Rüyada evin duvarından su akmak ziraat ve harmandan fayda görmeye, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin kazancının eksilmeyeceğine, ev içinde mutluluğun artacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, sevgi göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evin içinde duvardan su akması iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, yeni bir deneyimin kendisine tecrübe kazandıracağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına alamet eder.

Tabirciye göre rüya sahibinin keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, zaferlere doymayacağına, huzurlu olacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, verimli işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mutfak duvarından su akması hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, hayallerini gerçek kılmak için koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, insanlara hocalık edeceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, problemlerinin biteceğine tabir olunur.

Rüya yorumuna göre harama göz dikmeyeceğine, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada odanın duvarından su akması girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, dertlerinin dermanını bulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına yorulur.

Rüya alimine göre rüya sahibinin yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tavandan duvardan su akması yeni bir sosyal çevreye girileceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, huzurlu günlerin geleceğine, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın karşısına çıkacağına, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, insanların takdirini kazanacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arzu Altun

Rüyada başkasının evinde bir oda ama bu ev yıkılacakmış duvarda çeşme akması bende bu su nereye giderki diye düşünüyorum

Ayşe Demirel

Rüyamda evimin tavanından ve duvarından su akıyordu duvarlar kabarmıştı fakat su kuruduktan sonra lekeler gitti

Ayşe Demirel

Çok teşekkürler☺️