Rüyada Duvarın Delik Olduğunu Görmek

Rüyada duvarın delik olduğunu görmek eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine, güzel bir iş fırsatına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin rakiplerini yeneceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada duvarın delik olduğunu görmek çok büyük mutluluk yaşayacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, yapacağı projelerin büyük yöneticilerin dikkatini çekmesi ile çok üst mevkilerde kendisine yer bulacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işinin hep yürüyeceğine, kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına delalet eder.

Rüyada evin duvarın delik olduğunu görmek eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir dostuna yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin gönlünün rahata ereceğine, yapacağı işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan

Rüyamda kucağımda bir erkek çocuk var evin köşesine yakın bir yerin delik olduğunu fark Edip yakından bakmak için yaklaşıyorum

Ramazan

Teşekkür ederim ağzınıza sağlık