Rüyada Efendimizin Evini Görmek

Rüyada efendimizin evini görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, evleneceğinize, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, rahat edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada efendimizin evini görmek eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, en çetin zorlukların aşılacağına, sevineceğine ve mutlu olacağına, galibiyet kazanacağına, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre fayda bulacağına, hastalıkların şifa bulacağına, ticaretinin büyüyeceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada peygamber efendimizi evini görmek hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, hastalıklarının azalacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra

Rüyada Hz Muhammed evindeydim sevinçten ağlıyordum kitaplarına ve resimleri ne bakıyordum

Rukiye

Rüyamda peygamber efendimizin evini gördüm içine girdim çok ferah güzel bir evi vardı ailemle gidiyoduk içeri girdik bitane çok güzel geniş bi koltuk vardı içerde beyaz giyinmis beyaz sakallı bi amca koltuğa çıkabilirsin dedi boyum yetişmiyor çıkamıyorum dedim babaannemde yanımdaydı boşver çıkma dur burda dedi çıkmadım evin içini gözle gezdim sonra uyandım anlamı ne acaba ilk defa böyle bir rüya gördüm:)

Fatma

Rüyada çok uzun bir minare var sanki bir evin çatısından çıkmış gibi ev efendimizin evi imiş ama minare sabit sanki çatı beşik gibi sallanıyor bir erkek tarafından

Emine

Rüyamda bir balkondayim orda peygamber efendimizin evinin balkonu oluyo yem yeşil onu ağaç lar var balkonda yeşil sadece duvarlari eski tarihi eser gibi oturuyorum. Orda hem ismi geçiyor hem onun evinin balkonunda oturmak ne anlama gelir