Rüyada Eli Su Toplamak

Rüyada eli su toplamak arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, ticaretinin bozulmayacağına, biraz dinleneceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sağ elin su toplaması mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, çeşitli gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sol elin su toplaması kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın azalacağına delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, kısmetinin açılacağına, karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eli Su Toplamak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda sol elimin içinde kurt yumurtası vardi su toplamıstı elimi oynattıkça yumurtada ileri geri hareket ediyordu sonra patlattm yarayi 4 cmlik yaradam 10 cmlik yer açildı patladı sipsiyah oldu kopardğm deri ve avucumu doldurucak sekilde büyüdü sonrada onu incelrken uyandm

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya amaçlara, hayata ve iyiliğe yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine; iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına; hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine rivayet eder.

 2. Rüyamda sol elimde ufacık bir su toplaması vardı ve bu bi başkası tarafından patlatıldı acı hissetmedim suya tutup yıkadım elimi bu ne anlama geliyor

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız mevkiye, karlılığa ve mutluluğa işarettir. Rüya tabirine göre verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına; zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına; uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim