Rüyada Eniştemle Kavga Etmek

Rüyada eniştemle kavga etmek hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, zengin biri olacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, işlerinin yaver gideceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin rahatının ve lüksünün yerinde olacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, yaptığı hataları düzelteceğine, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada eniştemle kavga etmek kötü hastalıkların iyileşeceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, hayatın yoluna gireceğine işaret eder.

Tabirciye göre anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, dayanağı olmayan hiç bir şeye itibar etmeyip kafasını rahat tutacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada eski enişteyle kavga etmek sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin muradının olacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments