Rüyada Erkeğin Fular Takması

Rüyada erkeğin fular takması sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, itibarın artacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibinin anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkeğin fular takması Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kendine güvenen dostlarını hayal kırıklığına uğratmayacağına, düşünerek hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin fular takması önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, çok para kazanacağına, prestij kazanılacağına, eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments