Rüyada Erkek Eli Tutmak

Rüyada erkek eli tutmak işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, hayatının güzelleşeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, başarılarının devamının geleceğine, şifa göreceğine, çözümlere kavuşacağına, daha çok dünya malı edineceğine yorumlanır.

Rüyada aşık olduğun erkeğin elini tutması çok büyük menfaatler kazanacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka erkeğin elini tutmak sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, seyahatlere katılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beğendiğin erkeğin elini tutması çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, talihin yüzüne güleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evli erkeğin elini tutmak geniş geniş yaşayacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada hoşlandığı erkeğin elini tutmak Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına delalettir.

Rüyada iki erkeğin elini tutmak zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, günahlarından tövbe etmeye, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, maddi varlığının çoğalacağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada kadının erkeğin elini tutması ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızın erkeğin elini tutması kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, geleceğinin parlak, şansının da açık olacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, sevinçli haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin elini tutmak girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı bulunacağına delalet eder.

Rüyada sıcak erkek eli tutmak iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, kısa sürede çok mutlu olunacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada tanıdık erkeğin elini tutmak elinin darlıktan kurtulacağına, hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü erkeğin elini tutmak ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, gönlünün rahata ereceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, yaptığı fedakârlık kadar diğer kişilerden de fedakârlık göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yabancı erkek elini tutmak zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, insanlara yol göstereceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına inanılmaktadır.

Rüyada yakışıklı erkeğin elini tutmak ilerleyeceğine, kalkınacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin öğretmen veya akademisyen olacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına alamet etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Erkek Eli Tutmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Kız arkadaşımla bir kafe de oturduğumuzu çay içtiğimizi gördüm. Yabancı mavi gözlü yakışıklı bir adam masamıza geldi oturdu. Ünlü birisiymiş, arkadaşım ondan imza aldı. Ben rüyamda bu erkeğin elini tuttum. Sonra bir utandım, masadan kalktım. Ben kalkınca o da arkamdan hemen yanıma geldi. Bana ismimle hitap etti, bu sefer o benim ellerimden tuttu. Ben bir mutlu oluyorum seviniyorum. Bir de arkadaşım ikimizin fotografını çekti. Rüyada bir erkeğin elini tutması, ünlü bir erkek olması güzel manaya mı geliyor

  • Sevgili Okuyucu,
   Rüyada tanımadığın bir erkeğin elini tutması ve el ele yolda yürümek kısmete, aşka ve huzura işarettir. Bu rüya şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına; aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine; kişinin kendini daha güvenli ve huzurlu hissedeceği güzel bir mekana taşınacağına göç edeceğine delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyan senin için hayırlara vesile olsun

 2. Merhaba ,rüyamda biriisi vasıtası ile tanıştırılacğım erkeğin elini tuttum aramızda tahta bir direk vardı ve ayağımızın altı temiz bir akarsu idi dengede durmaya çalışıyorduk sonra ben dereyi geçebilmek için tahta getirmişim sıra ile üstüne basarak oradan geçtik… ne anlama gelmekte acaba, bu kimse ile henüz buluşmadık

  • Sevgili Pelin,
   Rüyada tanımadığın bir erkeğin elini tutmak olaylara, mutluluğa ve kısmete işarettir. Bu rüya son zamanlarda ortaya çıkan olaylardan çok etkilenileceğine ve mutlu olunacağına; sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine; uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet eder. Rüyada ayaklarının altından temiz su akması saflıktır, hafiflemektir ve çabadır. Gördüğünüz rüya duygularınızın ve hayallerinizin çok temiz ve saf güzellikler içereceğine; kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine; ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyanız ve kısmetiniz hayırlı olsun inşallah.

 3. Rüyamda eskiden çok yakın olduğumuz aile dostumuz ve aynı zamanda benim çocukluk arkadaşım babamın yanında elimi sımsıkı tutuyordu çekiyorum çekiyorum bırakmıyordu. Ama ben de içimden çok mutlu oluyordum. Sonra da ona sonra konuşalım mı dedim ve rüya böyle bitti. Sizce bu rüyanın yorumu nedir?

  • Sevgili Sevgi,
   Rüyada yakın bir erkek arkadaşının elini sıkı sıkıya tutması ve bundan mutlu olduğunu görmek mala, mutluluğa ve aileye işarettir. Bu rüya beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete; mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına; ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına; koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına delalet eder.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara çıksın inşallah, hayırlı günler…

 4. rüyamda uzun zamandır görmediğim eski bir erkek arkadaşım elimi tuttu ve köpeklerden kaçtık ve saçıma dokundu ve bende saçımı sarı ve kırmızıya boyatmıştım sonra şunu dedi ben seni böylede severim dedi. anlamadım ve elimi tuttu koştuk rica etsem yorumlar mısnız rüyamı? beni şaşırtan şey 5 yıldır görmediğim birini rüyamda böyle yapması söylemesi beni şaşırttı.

  • Sevgili Ceren,
   Rüyada eski erkek arkadaşının elini tuttuğunu ve beraber köpeklerden koşarak kaçtıklarını görmek rüyayı gören kişinin uğraşlarının sonunda hak ettiği hislere, bilgiye ve nasiplenmeye tabir olunur. Rüya alimlerine göre kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına; bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına; dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine delalettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlık olsun inşallah…

 5. Rüyamda kendi düğünümde sadıç elimi sımsıkı tutuyor. karşıma oturuyor damat ise bana bir bardak su veriyor onu içiyorum. ve eski sevgilim sevdiğim adam askere gidiyor benim düğünüm olurken onunda asker düğünü oluyor. Şimdiden teşekkür ederim ?

  • Sevgili Zeynep,
   Rüyada düğününde sadıç olan erkeğin elini tuttuğunu ve damadın kendisine su verdiğini görmek kısmete, sürprize ve huzura rivayet eder. Görülen rüya kişi eğer bekar ise anlayışlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine; kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına; mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına delalettir.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim