Rüyada Erkek Tarafından Taşlanmak

Rüyada erkek tarafından taşlanmak içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, gururlandıracak işler yapacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek tarafından taşlanmak zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, şansının açılacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, en büyük acılarının dineceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, hastalıkların son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada erkek tarafından taşlanmak maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin küslerin ve dargınların barışacağına, rakiplerine karşı üstünlük kazanacağına, sorunların çözüleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
...Öylesine...

Oğlumun beni taşladığını gördüm giderek attığı taşlar büyüyordu bende ona atıyordum az da olsa çok etkilendim üzüldüm yorunlarsanız sevinirim