Rüyada Eşini Su İçerken Görmek

Rüyada eşini su içerken görmek yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına rivayet eder.

Rüya yorumuna göre evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, bir yakınına açtığı sırrın kimselere söylenmeyeceğine, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına alamettir.

Rüyada eşini su içerken görmek ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına, varlıklı kimse olacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, rahat ve güzel günler geçireceğine, çok güzel günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, çok dikkat çekeceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski eşini suyun içinde görmek stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, geçmişi ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eşini Su İçerken Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyada eski esimle arbayla carsiya gitmisik. Arabayi park edip indik. Eski esim bir cesmeden plastik pardaklan su icmis. Sonra beraber bir merdivenden yükariya cikiyormusuz. O esnada ben ona ne zaman benim ona karsi olan sevgimin bittigini anlatiyormusum. Yollu sarsirmisiz.
    Bu rüyanin anlami ne???

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya sonuçlara, kısmete ve sağlığa delalet eder. Rüya yorumuna göre uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına; özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine; sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim