Rüyada Eşinin Sana Elbise Alması

Rüyada eşinin sana elbise alması alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, zenginliğe, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine yorulmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin sana elbise alması eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin büyük atılımlarda bulunacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine ailesi olacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına işarettir.

Rüyada eşinin sana elbise alması hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, çok kolay bir hayatı olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, daha fazla nimete kavuşacağına, iyi halin geleceğine, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra

Ben rüyamda eşimin bana siyahlı beyazlı uzun bir elbise aldığını gördüm ve çok mutlu oluyordum giyiniyordum sonra eşimin koluna kurt dövmesi yaptırdığını gördüm kızıyordum niye yaptırdın diyordum sonra eşimin yüzünün siyahi olarak gördüm zenci olmuş sonra maske takmış çıkarıyor du eski haline geri döndü

Elif

Rüyamda kocam bana güzel bir beyaz elbise almıştı fakat kaynanam çok istiyor ama eşim diyor ki bundan başka yok ben karıma aldım o da direkt alınan yere gitmek istiyor koşa koşa aynı mağazaya gidiyor ama hiçbirini beğenmedi