Rüyada Esir Olup Kaçmak

Rüyada esir olup kaçmak başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, rızkın ömür boyu süreceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, daima afiyette kalacağına, büyük sorunların çözüme kavuşacağına alamettir.

Rüya kitabına göre bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, insanlara iş öğreteceğine, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, kazancının artacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine işarettir.

Rüyada esir olup kaçmak hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinde kara geçeceğine, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, evlatlarını dini vecibelere uygun şekilde yetiştireceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada esir olup kaçmak ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, şansının artacağına yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments