Rüyada Eski Sevgili Barışmak

Rüyada eski sevgili barışmak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, kötü şartlar altında dahi neşesini ve huzurunu yitirmeyeceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşımın eski sevgilisiyle barışması parasal sıkıntılarının sona ereceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, borçlarının biteceğine, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin hayatının çok daha kolay hale geleceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, rahata ereceğine, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, doğruluğu bulacağına delalet eder.

Rüyada evliyken eski sevgiliyle barışmak yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, gelecekte darlık çekilmeyeceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, ağız tadı ile yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, idealist kimse olacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada hala sevdiğin eski sevgiliyle barışmak çalışmalarının karşılığını alacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, hem eşinin hem de kendisinin çok rahat edeceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küs olduğun eski sevgiliyle barışmak sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, rakiplerinin üzüleceğine, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kazancı arttıracağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine işarettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, sevdikleri ile olan güzel zamanlarının tadını çıkaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına işaret eder.

Rüyada özlediğin eski sevgiliyle barışmak sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, kariyerinin zirvesine yükseleceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine alamet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, kendisini üzen ve yoran her şeyi hayatından çıkartacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin eski sevgilisiyle barışması istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, muhtaç kimselere yardım edeceğine, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, işsiz ise iş bulacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına işaret eder.

Rüya lugatına göre işleri büyütme sürecine girileceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, rahat edeceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Rüyada sürekli eski sevgiliyle barışmak işlerinin en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, kazancın yarı yarıya artacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre ters giden işlerin normale döneceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, yeni bir işe girileceğine, sevinçli haberler alınacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adnan

Rüyamda hala sevdiğim beklediğim küs olduğum eski sevgilim ile barışıyorduk, adak adadığım aklıma geliyor ve diyorum ki “ aa ben adak adadım onu yapmam lazım” öyle bir rüya idi

Sezai

Rüyadan hala sevdiğim eski sevgilimi gördüm ve tekrar barışıyoruz ve bana 3 ay içinde evlenmemiz gerektiğini söylüyorum bu rüyanın hayırlı manası nedir teşekkürler.

Sapser

Merhabalar,
Rüyamda 5-6 sene önce ayrıldığım erkek arkadaşımla barıştığımı ve normal bir şekilde sohbet ettiğimi gördüm. Abim ve kardeşim de ayni ortamdaydi. Konu evlilikten açılıyordu ama benim aklima yakin zamanda aşık olduğum kişi geldi ve durdum. Sonra rüyamda yerler islak ve pirinç doluydu. Babam rahmetli oldu seneler önce. O da ruyama geldi ve 3 kardeş olarak üçümüze elini öptürdü. Yüzü temizdi ve sorun yoktu. Bu ne demek?

Sapser

Çok teşekkür ediyorum 🌹

Erdem

Rüyamda yedi ay evvel ayrıldığım ama hala sevdiğim eski sevgilimle çok samimi konuşuyor barışıyorduk. Onun yanından ayrılıp eve dönüyorum. Evde kardeşimi görüyorum kapı önünde odun toplamış taşıyor eve. Soba yakıyormuşuz. Sonra bi farkediyorum sevgilimin telefonu bende kalmış. Açıp karıştırıyorum ayrı olduğumuz dönemde ne yapmış diye bakıyorum hiçbişe bulamıyorum olumsuz. Yüzüm gülüyor arıyım diyorum telefonu bende nerden arıcam neyse böyle olmaz gidip veriyim diyorum yola çıkıyorum tekrar.

Masal

Şuan ayrı olduğumuz eski sevgilim çok pişman ve üzgün şekilde özür diliyordu akşam karşılaşmışız beni eve bırakmayı teklif ediyor karanlık diye eve giriyor sonra kardeşlerim yemek yiyormuş onlarla yemek yiyor evi inceliyor nişan düğün hakkınds konuşuyor annemler geldi görünmeden git diyorum tanışalım hızlıca olsun her şey diyor bir şekilde evden gönderiyorum ama çok rahatlıyorum huzurla dolup mutlu oluyorum barışınca

Can

Ruyada 6 ay once ayrildigim eski sevgilimle onun biraz isteksiz/supheli olmasina ragmen barisiyoruz. Bu ne demek oluyor?

Sevinc96

Selam.Ruyamda 5 yıl önce ayrildigimiz sevgilimlə barisiyoruz.kotu insanlar kovaliyor amma basaramiyor. Kaç yıl sonra geri dönməsi özü diləməsi və arabada uzun yola çıkıyoruz. Ruyamda ayda üç beş kere eski sevgilimlə barisiyoruz, ozurler diliyor. Geri geldiği için çok mutlu oluyor. Gündüz uykularim hep bunlar

mustyy

Rüyamda da yakın zamanda ayrıldığımız eski sevgilim ile sanki hiç ayrılmamış gibi çok mutlu bir şekilde beraberdik, ne anlama geldiğini yorumlar mısınız?