Rüyada Eski Sevgili Kavga Etmek

Rüyada eski sevgili kavga etmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine alamettir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, başarı elde edeceğine, zor durumdaki sevdiklerine maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada eşimin eski sevgilisiyle kavga etmek rahatının yerinde olacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, zorluklar karşısında kolay kolay pes etmeyeceğine, tutulan yolun isabetli olacağına, kendisini Allah yoluna adayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, şifa göreceğine, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, yokluktan kurtulacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki eski sevgilinin kavga etmesi zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, sevdikleri ile arasındaki bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments