Rüyada Eski Sevgiliyi Uzanırken Görmek

Rüyada eski sevgiliyi uzanırken görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, etrafındaki kişilere yardım edeceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi uzanırken görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendisini çok daha iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin araba alınacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, bolluk içinde yaşayacağına, görmediği yerlere gideceğine, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi uzanırken görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin alanında marka bir isim olacağına, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şevval

rüyada başında kötü karanlık korkutucu seslerin ve kötü yüzlü kadının evindeyim ordan çıkıyorum eski sevgilimi çağrıyorum konusmaya geliyor sevgilisi olduğunu söylüyor ağlıyorum öpüşüyoruz yanımda uzanıyor sohbet ediyoruz gidiyor sonra ben her şeyi beyaz (sandalyeleri duvarları) olan kalabalık bi odaya gidiyorum ve uyanıyorum

Şevval

çok teşekkür ederim ağzını sağlık