Rüyada Evde Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada evde eski sevgiliyi görmek bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evde eski sevgiliyi görmek gönlünün rahata ereceğine, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, sahip olduğu motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine, başarılı ve zengin birisi olacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, şansının döneceğine işaret eder.

Rüyada cenaze evinde eski sevgiliyi görmek parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, eşinin çok mutlu olacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hülyâ

Rüyamda servisteydim servis beni bir eve attı evde cenaze vardi balkonda eski sevgilimle kuzeni vardi beni sonradan fark ettiler ve hiçbir şey olmamış sanki ayrı değilmişiz gibi konuştuk kuzenleri bana karsi cok iyimserdi sonra evde yavru bir kedi buldum severken eski sevgilim dedi ki “Sana benzediği için aldım o kediyi sokaktan” en sonunda dışarı çıkıyorduk iki ayrı motor ile yol ayriminda birbirimizi kaybettik ben bilmediğim bir yola saptım ve orda kaldım :’)