Rüyada Ev Almaya Gitmek

Rüyada ev almaya gitmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, işlerinin rast gideceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin işlerini zahmetsizce bitireceğine, uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, ayrıcalık elde edeceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev almaya gitmek sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, çok üst mevkilere geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine inanılır.

Rüyada ev almaya gitmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacak olayların vuku bulmayacağına, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reyhan

Hayırlar olsun, babam bana ev alacakmış tapu için birlijte yola çıkıyoruz sanırım İstanbula gittik. Vapur iskelesi altında otopark varmış arabayı oraya park ettik. Otoparktan çıkınca caddede onlarca çok şık fayton vardı. Binip onlara gidelim dedik zaman kazanmak için ama hepsi bir anda gitti biraz bekledik hepsi aynı anda geri geldi. İtfaiye yardım istemiş ona yardıma gitmişler. Atların kahyası bize yardım etti hangisine binmek isteriz diye. Sonra biz otoparka gitmeye çalıştık. Zor bulduk