Rüyada Ev Satın Alınması

Rüyada ev satın alınması günbegün işlerinin bereketinin artacağına, yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine, kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada ev satın alınması ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, mutluluğa ve neşeye, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, yakınındaki bir kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada ev satın alınması kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, ferahlığa çıkılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments