Rüyada Eve Giren Kuşu Çıkarmak

Rüyada eve giren kuşu çıkarmak maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, başarılarının daim olacağına, yeni bir araca sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, malvarlığının artacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine alamettir.

Rüyada eve giren kuşu çıkarmak toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, büyük bir başarı kazanılacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına, başarılarının artacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına alamettir.

Rüyada eve giren kuşu çıkarmak sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, sevinçli ve güzel haberler alacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, yüzünün güleceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Merhaba, rüyamda eve giren turna kuşu gibi kanatları desenli kuş girdi çıkartmaya çalıştım bir bacağının kırık olduğunu görünce durdum evimde suan beslediğim muhabbet kuşlarını kanadının altına alıp bir kenarda durdu ve sadece izledim muhabbet kuşlarım eve giren kuşun kanadının altında huzurla uyuyorlardı dokunmaya kıyamadım anlamı nedir merak ediyorum

Merve

Rüyamda evin içinde kuş geziyordu bende onu şeytan zannetim euzü çekiyordum ve kapıdan çıkardım sonra

Nur

Selamın Aleyküm. Rüyamda dışarıda bir toz fırtınası vardı. Bende camları kapatmaya çalışıyordum. Sonra bir cam hafif aralıklı kalmış birden içeriye siyah bir kuş girdi. Büyük bir kuş değil. Gagası açık renk. Bende onu dışarıya çıkarmaya çalıştım. Çıkarttım sonra. Böyle bir rüyaydı. Şimdiden yorumlamanız için teşekkür ederim.

Kübra

Rüyamda Eve arka odaya kuş girdi giren kuşu bir bezle yakaladım

Emine

Gündüz niyetine rüyamda uyurken yanimdan evin icinden surusuyle kuslarin pencereden gokyuzune doğru hızlıca uçtuklarını görmek nasil yorumlanir