Rüyada Evin Lanetlendiğini Görmek

Rüyada evin lanetlendiğini görmek hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine, korkularından, endişelerinden kurtulacağına, hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, insanların hayranlığını kazanacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre güzel bir gelecek sahibi olunacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, çok güzel günler yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin lanetlendiğini görmek hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, asla yüksünmeyeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin lanetlendiğini görmek girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yaptığı bir iş ile başarılı olacağına, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına işaret eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin işlerini büyütüp geliştireceğine, maddi olanaklarının artacağına, kinin ve nefretin son bulacağına, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, yeni işlere girişileceğine, ticaretinin ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments