Rüyada Evlendiğini Görmek Mutlu Olmak

Rüyada evlendiğini görmek mutlu olmak iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, kendisine olan güveninin artacağına, iyileşme göstereceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, sorunların teker teker aşılacağına, işin düzeltileceğine, kısmetinin açılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına alamettir.

Rüyada evlendiğini görmek mutlu olmak şansın ve kısmetin açık olacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına, kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, rahat edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada evlendiğini görmek mutlu olmak sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, kahkahalara boğulacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, sıkıntılardan kurtulmaya, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
handanyuce

dün gece rüyamda düğünüm olduğunu evlendiğimi gördüm.heryer altın rengi süslenmiş büyük düğün salonu gördüm.evlendiğim kişi uzağımda duruyordu yüzünü tam göremedim,uzun boylu kumral siyah çokgüzel damatlık giymişti.ben nikah masasına oturdum okadar mutlu olduğumu gördümki .yanıma annem geldi bileğime nazar boncuklu altın zincir taktı