Rüyada Gelincik Çiçek Görmek

Rüyada gelincik çiçek görmek korkularının yok olacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına, herkesi doğru yola çağıracağına delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, kazanç kapılarının açılacağına, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz gelincik çiçeği görmek hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı gelincik çiçeği görmek çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine delalettir.

Rüyada mavi gelincik çiçeği görmek işinin gücünün rast gideceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, elin bollaşacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, çok sevileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mor gelincik çiçeği görmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, rahata ereceğine, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına alamettir.

Rüyada sarı gelincik çiçeği görmek güzel haberler alınacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayata sahip olunacağına, hayatının hayırlı ve güzel olacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, kazancını iki kat arttıracağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine delalettir.

Rüyada siyah gelincik çiçeği görmek hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, daha iyi yerlere gelineceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, olumsuz gibi görünen olayların son bulması ile hiçbir sorun yaşanmayacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, kendisi için doğru kişiyi bulacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, rahata ereceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Merhaba rüyamda evimin içinde her yerde koltuklarda bile kırmızı gelincik çiçekleri açmıştı. Anlamı nedir acaba?

Semih

Uzaktan karşımda yol seviyesinden yüksekte geniş bir arazi üzerinde yeşil Çimenlik vardı. Açık yeşil koyu yeşil karışık yeşil tonlarda çimen di. Geniş Çimen arazi içinde de kırmızı gelincikler vardı. Yeşil çimenlik arazi de çok genişti. Çimenlerin içinde büyümüş kırmızı gelincikler de gelincik tarlası denecek çoktu

Semih

Güzel yorum için teşekkür ederim 🙏

Anonim

Arkadsim beni kırmızı beyaz gelincik çiçek leri arasında çok mutluymuşum rüyasında görmüş neye isarettir