Rüyada Gökten Nur Yağdığını Görmek

Rüyada gökten nur yağdığını görmek çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, hastalıklarının azalacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, üzerinde çok fazla kafa yormadığı bir konuda kötü bir karar vereceğine ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, bir olaydan ötürü kötü davranışlarda bulunmamak ve kalp kırmamak için gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, İslami olarak günahlarının artacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gökten nur yağdığını görmek kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, işlerin hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin mutluluğunun artacağına, özlemlerin son bulacağına, Allah’ın mübah kıldıklarına meyil edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine alamettir.

Rüyada gökten nur yağdığını görmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, yaklaşan güzel günlere, sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments