Rüyada Gömü Görmek

Rüyada gömü görmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, sıkıntılarını yeneceğine, hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, hedeflerine ulaşacağına, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin rahat bir işe girileceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, işe ve aşa kavuşacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına alamet eder.

Rüyada altın gömü görmek gönül işlerinin hareketleneceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına yorumlanır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarlada gömü görmek müjdeli olaylar yaşayacağına, bir kişiyle güzel günler geçireceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, şansın çalışmaya başlayacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yuu

Rüyamda gömü altın gördüm ama korunaklı elediğinde ateş çıkıyordu ama ben üç tane altın aldım ama arkadaşımı alamadı çünkü eli yanıyordu ve bir taraftan bazı akrabaların bir dernek açılışı için elinde çiçekler gidiyordu çiceklerin rengi beyaz